KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12113042
nr 1211 3042
Etsning
Oidentifierad konstnär. Signerad. Huvud. Motivet: 31x25
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 22 oktober 2018
kl 19:56:58
200 kr
250 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
22 okt